● Змія не може вкусити під водою, інакше вона захлинеться.
Часто доводиться чути приказку «Живуть як кішка з собакою». З давніх часів собаки та…
Щури також відрізняються своєю культурою. У ході спостережень відмічено, що вони очищають їжу перед вживанням.
Поряд із гігантами, існують і напрочуд маленькі створіння, чия мініатюрність – ключ до виживання в їхніх унікальних нішах.
Тигрів можна назвати, мабуть, найвпізнаванішими великими хижаками з сімейства котячих.…
У бегемотів народжується раз на два роки один малюк. Шість-сім місяців після народження він харчується тільки молоком матері. Малюк пересувається насилу і велику частину часу лежить, доставляючи масу клопоту турботливій матусі.
Але тваринний світ не обмежується кішками та собаками. Про те, що таке тварини, і які їх різновиди мешкають на планеті, розглянемо у статті нижче.
Тварини з найнезвичайнішими способами захисту: Скунси
● Дорослі свійські кішки не нявкають, спілкуючись між собою. Звук «мяу» характерний для кошенят, підкликати свою маму, а дорослі кішки навчилися використовувати цей звук щоби привернути увагу людини.
● Черепах можна відрізнити по голосу. Самці хрюкають, а самиці шиплять.
Лама не має твердих копит, натомість на їх місці мозолисті подушки. Це пояснюється адаптацією до кам’янистого ґрунту. Цих тварин і досі використовують для перевезення вантажів через гірську місцевість, де не можливо проїхав на авто.
Традиційно виділяється окрема група живих організмів – тварини. Таке визначення вперше Тварини було введено в часи Арістотеля, а в сучасній науці вони розглядаються як одні з складових біологічного царства.
«Сім’я» тварин зовсім не схожа на людську. У людей батьки завжди раді бачити своїх дітей, навіть якщо пройшло багато років після розлуки. У тварин цього немає. Як тільки дитинчата підростають, родинний зв’язок між ними обривається назавжди. Правда, якусь подобу сім’ї вчені все ж бачать у ссавців і птахів.
Лисенята народжуються голими і сліпими. Вони можуть тільки злегка перевалюватися з боку на бік. Перший місяць життя дитинчата тільки їдять, сплять і швидко ростуть. Незабаром їх шерстка стає димчасто-коричневою.